Pon. - pt
10:00 - 18:00

Sobota
09:00 - 14:00

usługi

Dodatkowe usługi świadczone przez NDH Pawelec

Obok sprzedaży towarów w salonie i świadczenia naszych podstawowych usług, związanych z produkcją mebli na zamówienie, NDH Pawelec oferuje swoim klientom usługi dodatkowe.

 

Transport zakupionych towarów

Klientom, którzy dokonają zakupów w naszym salonie, oferujemy bezpłatny dowóz towarów na terenie miasta Nowy Tomyśl. Za dodatkową opłatą możliwy jest także transport poza teren miasta (szczegóły u sprzedawcy).
Dostawy realizowane są od poniedziałku do piątku w godzinach 10-18 oraz w soboty od 9 do 14. Na życzenie klienta odpłatnie wnosimy zakupiony towar do wskazanego lokalu.

 

Montaż paneli podłogowych

Aby skorzystać z naszej usługi montażu paneli, Klient powinien spełnić następujące warunki:

  • kupić w naszym salonie panele podłogowe wraz z niezbędnymi akcesoriami do ich montażu (folia paroizolacyjna, podkład wyrównujący);
  • pomieszczenie, w którym będą montowane panele musi być całkowicie
    opróżnione;
  • podłoże, na którym będą montowane panele powinno być równe ( zagłębienia w powierzchni nie mogą przekraczać 3 mm na 1 m bieżącym podłogi).

Montaż podłogi odbywa się w ustalonym przez obie strony terminie. Klient ma prawo do zmiany terminu montażu po uprzednim powiadomieniu firmy oraz ustaleniu nowego terminu realizacji. Termin wykonania usługi może ulec zmianie po wcześniejszym powiadomieniu klienta telefonicznie lub osobiście na 2 dni przed umówionym terminem.
Wykonawca nie bierze odpowiedzialności za wszelkie uginanie, podnoszenie podłogi spowodowane niewłaściwym przygotowaniem powierzchni przez klienta. Gwarancja na montaż wynosi 12 miesięcy, natomiast na panele, zgodnie z gwarancją producenta, od 10 do 30 lat (w zależności od rodzaju paneli).

Położenie i obszycie wykładzin i chodników

W branży wykładzin działamy już od 1991 roku. Bazując na naszym doświadczeniu służymy naszym klientom fachową poradą w kwestii doboru odpowiedniej podłogi oraz akcesoriów do jej wykończenia.
Specjalizujemy się w instalacji wykładzin typu PCV i wykładzin dywanowych – zarówno obiektowych, jak i do użytku domowego. Dzięki zdobytym umiejętnościom i z pomocą najlepszego sprzętu, jesteśmy w stanie ułoży wykładzinę w najbardziej skomplikowanych obiektach: szkołach, szpitalach, biurach, hotelach, domach i wielu innych.
Na życzenie klienta obszywamy zakupione u nas wykładziny i chodniki, a także
wykonujemy z nich nastopniki schodowe.

Serwis rowerowy

Regularne przeglądy i naprawa prawie całkowicie eliminują awarie i wszelkie ewentualne niedogodności związane z użytkowaniem dwóch kółek. Dzięki doświadczeniu w zakresie serwisowania rowerów oraz profesjonalnemu wyposażeniu, jesteśmy w stanie zapewnić Ci najwyższy poziom usług. Wszystkie naprawy staramy się wykonywać jak najszybciej – do 24 godzin od momentu przyjęcia roweru. Korzystamy z oryginalnych części oraz zamienników sprawdzonych producentów.

Sprzedaż ratalna

Dla Twojej wygody oferujemy różne systemy ratalne. Możesz skorzystać z usług współpracujących z nami banków:

 

Informacja dot. ochrony danych osobowych

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. It has survived not only five centurie

Rozumiem