Pon. - pt
10:00 - 18:00

Sobota
09:00 - 14:00

O nas

Firma NOWOTOMYSKI DOM HANDLOWY PAWELEC specjalizuje się w kompleksowym wyposażaniu wnętrz. Oferujemy naszym klientom szeroki asortyment produktów związanych z zagospodarowaniem pomieszczeń – począwszy od paneli podłogowych, poprzez wszelkiego rodzaju meble i sprzęt RTV AGD, skończywszy na oświetleniu.
Oprócz sprzedaży w naszym nowotomyskim salonie produktów naszych biznesowych partnerów ( Black Red White, Bydgoska Fabryka Mebli, Max Electro czy Miele), wykonujemy również własne meble oraz realizujemy projekty na zamówienie. Produkujemy szafy, biurka, łóżka i inne meble na wymiar; projektujemy i wyposażamy na zlecenie klientów całe kuchnie; zagospodarowujemy również pomieszczenia biurowe. Realizujemy projekty na terenie całej Polski, a także poza granicami kraju (m.in. w Niemczech, Holandii i Wyspach Zielonego Przylądka). Obsługujemy nie tylko klientów indywidualnych, ale również przedsiębiorstwa, urzędy i instytucje.

Eksperci od zagospodarowania wnętrz

NDH PAWELEC to firma, która w handlu meblami ma ponad 20 letnie doświadczenie. Nie tylko sprzedajemy produkty uznanych marek, ale także sami projektujemy i produkujemy meble, które potem montujemy w siedzibie klienta.
Naszym celem jest współpraca z naszymi klientami, by znaleźli meble i akcesoria idealnie odpowiadające ich potrzebom. Nasi wykwalifikowani projektanci chętnie doradzają osobom i instytucjom szukającym pomocy w planowaniu i projektowaniu własnej przestrzeni.

Największy salon w promieniu 50 km

Nasz salon sprzedaży w Nowym Tomyślu ma ponad 4000 m2 powierzchni wystawowej i jest największym tego typu obiektem w okolicy. Na składzie mamy unikalne meble uznanych producentów, sprzedajemy dywany i panele podłogowe, oferujemy sprzęt RTV i AGD oraz wszelkiego rodzaju artykuły oświetleniowe. Znajdziesz u nas wszystko, aby wyposażyć każde pomieszczenie!

Profesjonalna, wykwalifikowana kadra

Zatrudniamy ponad 80 osobowy, starannie wyselekcjonowany personel: to projektanci, stolarze, montażyści, sprzedawcy, kierowcy… Wszyscy nasi pracownicy objęci są systemem regularnych szkoleń i nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje.

Możliwość wizualizacji projektu

Korzystamy z najnowszych narzędzi programistycznych, umożliwiających wirtualną aranżację całych pomieszczeń oraz wierną wizualizację produktów, którą przedstawiamy klientom do akceptacji.

Własne studio projektowe i produkcja

Dysponujemy własnym studiem projektowym oraz stolarnią, w której powstają szafy, łóżka, półki i inne meble na zamówienie, według wytycznych naszych klientów. Używamy wysokiej jakości materiałów, stosujemy nowoczesne podzespoły meblowe, a także oferujemy oryginalne, bogate wzornictwo.

Kuchnie na wymiar

Jesteśmy dumni z naszej usługi kompleksowego wyposażenia kuchni na zamówienie klienta. Cały proces, od pomiaru poprzez projekt do montażu, przebiega w ścisłej współpracy z zamawiającym – wsłuchujemy się w jego potrzeby i oczekiwania, tak aby w efekcie stworzyć nie tylko perfekcyjne miejsce do przygotowywania potraw, ale również przestrzeń dla rodzinnych i towarzyskich spotkań.

Umeblowanie biur i urzędów

W naszej ofercie nie mogło zabraknąć mebli biurowych i gabinetowych, które
wykonujemy na wymiar, na podstawie standardowych projektów lub wg indywidualnych wytycznych naszych klientów.
Trwałe i eleganckie szafy przesuwne czy biurka, wytwarzamy z najlepszych atestowanych materiałów. Oferujemy bogaty wybór odmian kolorystycznych, by mieć pewność że dopasujemy się do potrzeb każdego odbiorcy.

Uznanie w świecie biznesu

Nasza firma znalazła się w gronie laureatów rankingu Gazele Biznesu 2017
najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich przedsiębiorstw.
Naszymi biznesowymi partnerami są m.in. Black Red White, Bydgoska Fabryka Mebli, Milo, Max Electro, Garden Space, Miele, HP, TLC, Bosch, Amica, Samsung, Panasonic…

Informacja dot. ochrony danych osobowych

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. It has survived not only five centurie

Rozumiem