Pon. - pt
10:00 - 18:00

Sobota
09:00 - 14:00

kontakt

Zrób pierwszy krok, aby zamieszkać w doskonale urządzonym wnętrzu

Zamieniasz dom lub mieszkanie i zamierzasz stylowo i komfortowo urządzić się w nowym miejscu? Chcesz wyposażyć się w nowy sprzęt AGD i RTV? Marzysz o idealnej kuchni, w której będziesz miał wszystko pod ręką, gdzie przyrządzanie i spożywanie posiłków będzie fizyczną i estetyczną przyjemnością? Masz dosyć starych, łuszczących się mebli w Twoim biurze i rozglądasz się za czymś trwałym i eleganckim, co pasowałoby do nietypowego układu pomieszczeń?

 

Jeśli na któreś z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco – lub jeśli po prostu szukasz inspiracji, żeby zmienić coś w swojej przestrzeni – odwiedź nas w naszym salonie w Nowym Tomyślu albo skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo!

Zrobisz zakupy na miejscu w salonie albo opowiesz o swoich potrzebach naszemu projektantowi i umówisz się z nami na niezbędne pomiary. Już wkrótce przedstawimy Ci wizualizację i konkretną ofertę!

Nowotomyski Dom Handlowy Pawelec
ul. Ogrodowa 7, 64-300 Nowy Tomyśl
Tel. 61 44 22 038 / fax: 61 44 22 377

Informacja dot. ochrony danych osobowych

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. It has survived not only five centurie

Rozumiem