Pon. - pt
10:00 - 18:00

Sobota
09:00 - 14:00

Akcesoria i części

Ponad 100-letnie doświadczenie w projektowaniu i produkcji opon rowerowych sprawiło, że Continental jest wyjątkową firmą w branży.
Continental jest jedynym niemieckim producentem opon rowerowych, który produkuje swoje opony w Niemczech. Wiedząc, że jest to potężna zachęta dla naszych inżynierów i wszystkich innych zaangażowanych w proces produkcyjny, aby stale dążyć do dalszych innowacji.

W naszym centrum technologicznym i rozwojowym w Korbach nieustannie rozwijamy nowe rewolucyjne technologie, takie jak bezkonkurencyjny związek Black Chili i najlepsza technologia zapobiegająca przebiciom Vectran ™, stosowane w czołówce sportów wyścigowych.

Baw się dobrze z produktami Continental! Nasz zespół ciężko pracuje dla Ciebie!

Elite podąża za Tobą, myśli o Tobie i opiekuje się Tobą. Pomaga Ci w wysiłkach zmierzających do utrzymania formy i wygrania każdego wyścigu. Wiele zespołów WorldTour i profesjonalnych zespołów kolarskich trenuje i jeździ, korzystając z produktów Elite, takich jak trenażery, bidony, koszyki na bidon czy stojaki serwisowe.

Jeżeli pragniesz tego, co najlepsze dla Ciebie i Twojego roweru, skorzystaj z Elite.

Fi’zi:k to racingowa marka, która reprezentuje piękno, prędkość, pasję oraz wolność. Kierowana jest do entuzjastów kolarstwa z całego świata, a przede wszystkim miłośników prawdziwej rywalizacji, gdzie czas gra istotną rolę.

Zarówno zawodnicy wyścigowi, jak i podróżujący rowerzyści potrzebują technologii, na którą mogą liczyć. Z myślą o nich stworzyliśmy liczniki rowerowe GPS z funkcją nawigacji, wyznaczaniem tras dla rowerów, funkcjami zwiększającymi bezpieczeństwo podczas jazdy rowerem oraz wieloma innymi. Zbierz szczegółowe dane na temat swoich osiągów i zaplanuj następną jazdę. Wszystko jest możliwe

Światowy potentat, który od wielu lat dostarcza akcesoria rowerowe  na wszystkie kontynenty, producent  pompek, rewelacyjnych oświetleń dla cyklistów lecz to tylko namiastka ich oferty.

(jap. Kabushiki-gaisha Shimano) – japońska firma założona w 1921 przez Shōzaburō Shimano, jeden z największych producentów części rowerowych na świecie. Produkuje także obuwie kolarskie, okulary, preparaty czyszczące do rowerów oraz narzędzia rowerowe

Informacja dot. ochrony danych osobowych

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. It has survived not only five centurie

Rozumiem