ROZWIŃ MENU

ZWIŃ MENU

DOWOLNA BRYŁA MEBLOWA

Jesteśmy firmą specjalizującą się w wykonywaniu zamówień klientowskich. Każdy projekt rozpatrujemy indywidualnie według zaleceń klienta, służąc jednocześnie fachową poradą naszych wykwalifikowanych projektantów. Korzystamy z najnowszych narzędzi programistycznych, umożliwiających wierną wizualizację i aranżację całych pomieszczeń. Pracujemy na wysokiej jakości materiałach, używamy nowoczesnych podzespołów meblowych, proponujemy klientowi bogate wzornictwo okuć.

Projekt bryły

Produkujemy i budujemy szafy, biurka, łózka i inne meble na wymiar, zarówno według wytycznych klienta, jak i propozycji naszych profesjonalnych doradców. Jesteśmy gotowi dojechać do klienta na miejscu dokonać bezpłatnego pomiaru a gotową wizualizację szafy przedstawić w salonie.

Przy produkcji korpusu szaf stosujemy płytę wiórową laminowaną o grubości 18 mm z obrzeżami PVC, szerokiej gamie kolorystycznej. Front szafy stanowić może płyta, lustro, połysk, lakomat. Istnieje możliwość uzupełnienia wnętrza szafy o funkcjonalne kosze, półki, pawlacze. W pełni funkcjonalną szafę na życzenie klienta dostarczamy do domu i montujemy.

Posiadana baza transportowa oraz wykwalifikowana obsługa montażowa umożliwi nam dostarczenie i zmontowanie towaru w każdym miejscu.

Niniejsza strona nie jest ofertą w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego, ma jedynie charakter katalogowy (poglądowy). Firma Nowotomyski Dom Handlowy Pawelec, zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian cen w oferowanych produktach. Wszystkie podane ceny są cenami brutto w PLN i zawierają 23% podatek VAT. Kolory towaru mogą różnić się od rzeczywistych.

NOWOTOMYSKI DOM HANDLOWY PAWELEC SPÓŁKA JAWNA 2018r.