ROZWIŃ MENU

ZWIŃ MENU

BIURA, GABINETY, INSTYTUCJE UŻYTECZNOŚCI PUBLICZNEJ

SOLIDNY PARTNER W BIZNESIE

Jako solidny i wszechstronny producent oferujemy Państwu meble biurowe, gabinetowe oraz instytucji użyteczności publicznej na wymiar wykonane na podstawie projektów standardowych, jak i tych indywidualnych, na specjalne zamówienie naszych Klientów. Umiejętności naszych pracowników zostały na przestrzeni lat wielokrotnie docenione, a wykonane przez nas meble są bardzo trwałe i spełniają swoje zadanie w każdym biurze.

Projekt biura NDH Pawelec

 

DOŚWIADCZENIE ZDOBYWANE LATAMI

W przeciągu wielu lat naszej działalności współpracowaliśmy zarówno z osobami prywatnymi, jak i z przedsiębiorstwami, szkołami i przedszkolami czy urzędami. Różnorodność wykonywanych zleceń i mebli potwierdza wszechstronność naszych pracowników i daje pewność, iż niezależnie od projektu, meble, szafy przesuwne czy biurka zostaną wykonane zgodnie z Państwa oczekiwaniami. Co więcej, w swojej pracy używamy tylko najlepszych, atestowanych materiałów oraz posiadamy bogaty wybór odmian kolorystycznych. Dzięki temu dopasują Państwo nasze meble do swoich indywidualnych potrzeb.

Projekt biura NDH Pawelec

Jesteśmy pewni, że oferujemy meble na wymiar najwyższej jakości. Dzięki bogatemu doświadczeniu zdobytemu przez  lata naszej działalności oraz nieustannym wzbogacaniu Naszej wiedzy, jesteśmy w stanie zaoferować szeroki wachlarz rozwiązań dostosowany indywidualnie do potrzeb Klienta.

 

ETAPY WSPÓŁPRACY

  1. Kontakt z naszym projektantem telefonicznie lub osobiście w celu przedstawienia potrzeb klienta.
  2. Pomiar u klienta.
  3. Przygotowanie wizualizacji oraz oferty.
  4. Akceptacja klienta oraz potwierdzenie zamówienia z jego dokładnym przedstawieniem i opisem.
  5. Produkcja mebli.
  6. Montaż mebli u klienta.
  7. Finalizacja projektu.

Niniejsza strona nie jest ofertą w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego, ma jedynie charakter katalogowy (poglądowy). Firma Nowotomyski Dom Handlowy Pawelec, zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian cen w oferowanych produktach. Wszystkie podane ceny są cenami brutto w PLN i zawierają 23% podatek VAT. Kolory towaru mogą różnić się od rzeczywistych.

NOWOTOMYSKI DOM HANDLOWY PAWELEC SPÓŁKA JAWNA 2018r.