ROZWIŃ MENU

ZWIŃ MENU

USŁUGI NDH PAWELEC

TRANSPORT

Klientom, którzy dokonają zakupów w naszym salonie oferujemy bezpłatny dowóz na terenie miasta Nowy Tomyśl. Możliwy jest transport poza Nowy Tomyśl za dodatkową opłatą (szczegóły u sprzedawcy). Dostawy są realizowane od poniedziałku do piątku w godzinach od 10-18 oraz w soboty od 9-14. Na życzenie klienta wnosimy zakupiony towar odpłatnie.

MONTAŻ PANELI PODŁOGOWYCH

Aby skorzystać z naszej usługi Klient powinien spełnić następujące warunki:

 • Kupić w naszym salonie panele podłogowe wraz z niezbędnymi akcesoriami do ich montażu (folia paroizolacyjna, podkład wyrównujący)
 • Pomieszczenie w którym będą montowane panele musi być całkowicie opróżnione.
 • Podłoże, na którym będą montowane panele powinno być równe ( zagłębienia w powierzchni nie mogą przekraczać 3 mm na 1m bieżącym podłogi).
 • Wykonawca nie bierze odpowiedzialności za wszelkie uginanie, podnoszenie podłogi spowodowane niewłaściwym przygotowaniem przez klienta.
 • Montaż podłogi odbywa się w ustalonym przez obie strony terminie.
 • Klient ma prawo do zmiany terminu montażu po uprzednim powiadomieniu firmy oraz ustaleniu nowego terminu realizacji.
 • Termin wykonania usługi może ulec zmianie po wcześniejszym powiadomieniu klienta telefonicznie lub osobiście na 2 dni przed umówionym terminem.
 • Gwarancja na montaż wynosi 12 miesięcy, natomiast na panele zgodnie z gwarancją producenta od 10-30 lat (w zależności od rodzaju paneli).
 • Montaż paneli podłogowych powyżej 20 m2 wynosi 12 zł netto /m2.
 • Montaż listw przypodłogowych 4 zł netto/mb.
 • Montaż listw progowych 10 zł netto/szt.
 • Poniżej 20m2 cena usługi to 35 zł godzino robocza za montażystę (w cenie wliczone jest montaż listew podłogowych i progowych).

POŁOŻENIE I OBSZYCIE WYKŁADZIN I CHODNIKÓW

W branży wykładzin działamy od 1991 roku. Posiadamy bogate doświadczenie, dzięki czemu produkty i usługi, które oferujemy cieszą się najwyższą jakością. Naszym klientom służymy fachową poradą w kwestii doboru odpowiedniej podłogi oraz akcesoriów do jej wykończenia. Specjalizujemy się w instalacji wykładzin typu PCV i dywanowych, zarówno obiektowych jak i do użytku domowego. Dzięki zdobytym umiejętnościom i za pomocą najlepszego sprzętu ułożymy wykładzinę w najbardziej skomplikowanych obiektach: szkołach, szpitalach, biurach, hotelach, domach i wielu innych.

Na życzenie klienta obszywamy zakupione u nas wykładziny i chodniki, a także wykonujemy z nich nastopniki schodowe.

SERWIS ROWEROWY

Regularne przeglądy i naprawa eliminują prawie całkowicie przykre awarie i wszelakie niedogodności związane z użytkowaniem rowerów.

Dzięki profesjonalnemu wyposażeniu oraz doświadczeniu w zakresie serwisowania rowerów jesteśmy w stanie zapewnić Państwu usługi na najwyższym poziomie. Wszystkie naprawy staramy się wykonywać jak najszybciej, przeważnie do 24 godzin od momentu przyjęcia roweru. Korzystamy z oryginalnych części oraz zamienników sprawdzonych producentów. Od początku naszej działalności postawiliśmy na profesjonalny serwis rowerów, gdyż tylko odpowiednie zaplecze serwisowe w połączeniu z fachową sprzedażą daje pełne zadowolenie naszym Klientom.

SPRZEDAŻ RATALNA

Dla Państwa wygody oferujemy różne systemy ratalne. Mogą Państwo skorzystać z usług współpracujących z nami bankami:

RATY RATY

Niniejsza strona nie jest ofertą w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego, ma jedynie charakter katalogowy (poglądowy). Firma Nowotomyski Dom Handlowy Pawelec, zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian cen w oferowanych produktach. Wszystkie podane ceny są cenami brutto w PLN i zawierają 23% podatek VAT. Kolory towaru mogą różnić się od rzeczywistych.

NOWOTOMYSKI DOM HANDLOWY PAWELEC SPÓŁKA JAWNA 2018r.