ROZWIŃ MENU

ZWIŃ MENU

TAGA VIGOR SW-8

TAGA VIGOR SW-8

729,- 649,-

  • CECHY SZCZEGÓLNE
  • moc: 250 W
  • liczba kanałów: 1.0
  • standardy odtwarzania: -

taga.jpg

OPIS PRODUKTU

VIGOR SW-8 Subwoofer Aktywny


Oszczędzaj Swoją przestrzeń – Ciesz się dźwiękiem!

VIGOR SW-8 jest konstrukcją bassreflex opartą o pojedynczy 8” przetwornik z wysokoprądowym 90W RMS wbudowanym wzmacniaczem. Dostarcza potężny, głęboki bas z oszałamiającą definicją, lokalizacją i dynamiką niespotykanymi na tym poziomie cenowym.

Dzięki kompaktowym rozmiarom może być z łatwością umieszczony w dowolnym pomieszczeniu – 6 opcji wykończenia gwarantuje odpowiednie dopasowanie do każdego wystroju.

Wzmacniacz dużej mocy dostarcza zaskakująco głęboki, punktujący bas o bardzo niewielkich zniekształceniach i perfekcyjnej definicji.

Zaawansowany przetwornik z powiększonym wychyłem membrany zapewnia płaską charakterystykę sygnału, oraz ultra-niskie zniekształcenia na każdym poziomie głośności.

VIGOR SW-8 stanie się idealnym elementem Twojego systemu audio, wysoka moc i niezwykła dynamika może być porównywana wyłącznie z produktami ze znacznie wyższej półki cenowej.

Kontrola:

·Poziom Głośności Subwoofera

·Częstotliwość odcięcia (35Hz - 150Hz regulowana)

·Faza (0° / 180°)


Wejścia:

·Wejście liniowe Line-level

·Wejście Sub

·Wejście głośnikowe High-level

 

SPECYFIKACJA TECHNICZNA

Konstrukcja Tylny Bassreflex, Obudowa TLIE 

Przetwornik 203mm (8”)

Papierowa membrana

Pasmo przenoszenia 34Hz-150Hz

Moc wzmacniacza 90W RMS / 250W Szczytowa Moc dynamiczna

Wymiary (W x S x G) 31.5 x 28 x 33 cm (z nóżkami)

Waga (netto) 10 kg (PVC)

Niniejsza strona nie jest ofertą w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego, ma jedynie charakter katalogowy (poglądowy). Firma Nowotomyski Dom Handlowy Pawelec, zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian cen w oferowanych produktach. Wszystkie podane ceny są cenami brutto w PLN i zawierają 23% podatek VAT. Kolory towaru mogą różnić się od rzeczywistych.

NOWOTOMYSKI DOM HANDLOWY PAWELEC SPÓŁKA JAWNA 2018r.