ROZWIŃ MENU

ZWIŃ MENU

STÓŁ RONDO

STÓŁ RONDO

2290,-

  • WYMIARY
  • szerokość: 130 cm
  • wysokość: 74 cm
  • głębokość: 130 cm

garden.jpg

dostepne wybarienia

DOSTEPNE WYBARWIENIA

ROYAL BRĄZ
wybarwienie
ROYAL PIASEK
wybarwienie
ROYAL SZARY
wybarwienie
ROYAL BIAŁY
wybarwienie

ZAMKNIJ OKNO

OPIS PRODUKTU

Stół RONDO to piękny, okrągły stół z blatem w całości wyplecionym z technorattanu. Blat pokrywa szyba z przezroczystego hartowanego szkła o grubości 8 mm.

Jego wyszukane linie i owalny kształt nawiązuje do stylowej tradycji. Ergonomia, prostota i funkcjonalność w połączeniu z fotelami i krzesłami z kolekcji OLTRE tworzą niepowtarzalny klimat w gronie rodziny i przyjaciół.

Dzięki różnorodności wymiarów, stół RONDO idealnie sprawdzi się zarówno w ogrodzie, na domowym balkonie, czy tarasie kawiarnianym i restauracyjnym.

Mniejszy o średnicy ø 130 cm komfortowo pomieści 6 osób, z kolei przy większym o średnicy ø 180 cm jest w stanie komfortowo zasiąść aż do 10 osób! Dodatkowo  stół RONDO o średnicy  ø 180 cm wyposażony jest standardowo w szklany blat obrotowy- gwarantujący jeszcze większy komfort, wygodę i funkcjonalność.

Niniejsza strona nie jest ofertą w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego, ma jedynie charakter katalogowy (poglądowy). Firma Nowotomyski Dom Handlowy Pawelec, zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian cen w oferowanych produktach. Wszystkie podane ceny są cenami brutto w PLN i zawierają 23% podatek VAT. Kolory towaru mogą różnić się od rzeczywistych.

NOWOTOMYSKI DOM HANDLOWY PAWELEC SPÓŁKA JAWNA 2018r.