Pon. - pt
10:00 - 18:00

Sobota
09:00 - 14:00

Panele i listwy

Przedsiębiorstwo Produkcyjne Cezar jest jednym z kluczowych producentów materiałów wykończeniowych. Firma Cezar działa od końca lat pięćdziesiątych, a jej dynamiczny rozwój jest notowany od roku 1997, kiedy to w Suwalskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej w Ełku powstała fabryka z nowoczesnym parkiem maszynowym.

 

Glazmet to uznana marka na rynku. Ciągły nacisk na inwestycje zapewnia najwyższą jakość naszych produktów. Produkujemy dla klienta i to Ty drogi kliencie jesteś dla nas najważniejszy. Obsługujemy głównie hurtownie i sklepy budowlane z materiałami wykończeniowymi.
Nasz asortyment to głównie listwy do glazury, profile do terakoty, listwy progowe i przypodłogowe oraz kątowniki schodowe.

 

Szukasz najlepszych rezultatów w jak najkrótszym czasie? Starfloor Click Ultimate, nasza nowa sztywna kompozytowa płytka winylowa, oferuje innowacyjne kompleksowe rozwiązanie dostosowane do każdego środowiska. 15 eleganckich i realistycznych wzorów drewna i kamienia zostało starannie wybranych aby dodać ciepła i stylu u każdym pomieszczenia. Zyskujesz ponadto bardzo dobre parametry akustyczne i niezwykłą trwałość podłogi.  Starfloor Click Ultimate odpowiada na wszystkie potrzeby.

Informacja dot. ochrony danych osobowych

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. It has survived not only five centurie

Rozumiem